ABW - Austria Beton Werk


Zámková dlažba

V kategórii zámková dlažba nájdete všetky dlažby, v ktorých sa dajú objednať rôzne formáty v ľubovolnom množstve. Táto betónová dlažba je vyrábaná s rôznou povrchovou úpravou: štandardná, hladká, melírovaná, otĺkaná...


KRÁĽOVSKÁ dlažba

Cíťte sa kráľovsky pri každom pohľade na vašu novú zámkovú betónovú dlažbu. Jemné zaoblenie hrán vytvára na ploche príjemnú mäkkosť vydláždeného priestoru, melír materiálu podčiarkuje prirodzenosť. Vyberte si z piatich atraktívnych odtieňov a pustite sa do realizácie nových chodníkov a terás, príjazdových ciest či akýchkoľvek iných plôch v okolí rodinného domu.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/kralovska-dlazba

ANTICO

Ak túžite po nefalšovanej rustikálnej atmosfére, betónová dlažba Antico vám určuje na prvý pohľad. Vzhľad prírodného kameňa dodá vášmu bývaniu pocit domáckosti a útulnosti. Máte na výber zo stredomorsky svetlých a tradičných zemitých odtieňov.
https://www.abw.sk/betonova-dlazba/antico

Po uložení odporúčame na plochu naniesť impregnáciu, ktorá povrch dlažby chráni pred znečistením, obmedzuje tvorbu výkvetov a nemení povrchové vlastnosti a farbu výrobkov.

BURGSTEIN

Aj v tom najmenšom domčeku sa môžete cítiť ako pravý hradný pán. Stačí použiť hradbami inšpirovanú betónovú dlažbu BURGSTEIN. Tvarom pripomína ručne opracované stredoveké opevnenie. Takže dokáže urobiť veľký dojem aj na malej ploche.

Dlažba je predávaná s obidvomi formátmi v rovnakom počte kusov - nedá sa kúpiť samostatne len jeden formát.

Po uložení odporúčame na plochu naniesť impregnáciu, ktorá povrch dlažby chráni pred znečistením, obmedzuje tvorbu výkvetov a nemení povrchové vlastnosti a farbu výrobkov.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/burgstein#galeria 

PARKETTSTEIN

Dámy a páni, všetkých vás srdečne pozývame na Parkettstein! Po tejto betónovej dlažbe nebudete chcieť chodiť, ale rovno tancovať. Sústreďte sa na ladné tvary, krásne farby a vyberte si. Nebojte sa farebných kombinácií, pustite sa do vytvárania nápaditých chodníkov a pôsobivých terás. Dodajte vášmu bývaniu hravosť.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/parkettstein

ARTLINE

Sami si vytvorte len váš jedinečný vzor. Jedinečný typ dlažby a zároveň možnosť množstva neopakovateľných kombinácií. Dve línie farebných odtieňov v škále decentnej grafitovo - striebornej a teplej karamelovo - béžovej.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/artline

ZIEGELSTEIN

Predstavujeme vám novinku v našej ponuke "used look" dlažieb. Okrem príťažlivého, akoby roky používaného, vzhľadu je betónová dlažba Ziegelstein atraktívna aj možnosťami použitia. Múriky, lemovania, pergoly, príjazdové cesty, chodníky, schodíky - to všetko s ňou môžete skrášliť. Spôsob ukladania si vyberte podľa toho, čo sa vám páči viac, či klasická pokládka, alebo nápadité ukladanie na bočnú hranu.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/ziegelstein


Boulevard X

Dlažobné platne na veľkých plochách naozaj vyniknú, kompaktný betónový povrch a jemne skosené hrany jednotlivých prvkov vytvárajú výraznú kresbu. Decentné farebné odtiene podporia monumentalitu priestoru. Veľkorysé riešenie pre veľké výzvy.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/boulevard-x


Softline 20

Najvyššia rada Softline vhodá na exponované plochy v modernom štýle vyzdvihujúcom čisté, jednoduché línie. Rozširuje líniu Softline o väčší formát a tri decentné farebné odtiene.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/softline-20

TOP LINE

Zvýraznite dokonalé línie vášho bývania s dlažbou TOPLINE. Štyri rozmerové formáty v efektných farbách sú vynikajúco kombinovateľné a spolu vytvárajú pôsobivé obrazce. Stavte na čisté tvary a dokonalú eleganciu.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/top-line


BEHATON

Klasická zámková dlažba, ktorá nesklame. Ideálna voľba pre chodníky, parkoviská, či skladové plochy. Betónová dlažba BEHATON je ponúkaná v tradičnej sivej a červenej. Môžete si vybrať z dvoch prevedení: s fázou alebo bez fázy.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/behaton

UNIVLNKA

Urobte z vášho bývania pokojný prístav obklopený morom Univlniek. Obľúbený tvar a špičková kvalita sú zárukou perfektného výsledku. Betónová zámková dlažba Univlnka je tradičnou voľbou nielen na chodníky, ale tiež príjazdové cesty a parkovanie.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/univlnka

ZATRÁVŇOVACIA dlažba

Betónová zatrávňovacia dlažba ABW je ideálna, ak potrebujete spevniť pojazdnú plochu a zároveň poskytnúť priestor tráve a prírode, aby oživila prostredie. Betón s vysokou pevnosťou umožňuje spevňovanie šikmých svahov a v popredí ponecháva prírodu. Symbióza účelnosti a ekológie je obľúbená a praktická. Zatrávňovacia dlažba je správnou voľbou pre vytvorenie parkoviska pred domom aj pred obchodom.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/zatravnovacia-dlazba