ABW - Austria Beton Werk


Veľkoformátová dlažba

Pojazdná betónová dlažba väčších formátov tvorí kategóriu veľkoformátová dlažba. Jej prednosťou je, že je vhodná na vytvorenie terás aj príjazdu pre automobily - všetko v jednom štýle a rozmere.

TOPLINE MULTIFORMÁT XL

Dlažbu TOPLINE multiformát XL sme navrhli s cieľom poskytnúť maximum voľnosti v možnostiach pokládky a kombinovateľnosti formátov. Nové Topline multiformát XL formáty pre veľkorysejšie riešenia.
PRVKY:
40 x 30 x 6 cm
30 x 20 x 6 cm
VÝHODY:
vzor dlažby si zákazník môže vytvoriť sám, nie je predpripravený vo výrobe
dlažba je pojazdná so štandardným povrchom
KOMBINOVATEĽNOSŤ:
PLOT: Alpský plot obojstranne štiepaný, Alpský plot max, Plot Kreativ, Alpino plotový múrik, Alpský plot jednostranne štiepaný
Dlažba: Jubileum platňa, Topline, Topline multiformát, Jubileum dlažba, Smartline, Jubileum 20
https://www.abw.sk/produkt/topline-multiformat-xl
http://hafismalacky.sk/

VARIO XL


Variabilné kreatívne riešenie, teraz v XL formáte. Dlažbu Vario sme navrhli s cieľom poskytnúť maximum voľnosti v možnostiach pokládky a kombinovateľnosti formátov. Nové Vario XL formáty pre veľkorysejšie riešenia. Farebné odtiene plynule prechádzajú medzi jednotlivými prvkami a rozohrávajú tak vydlaždenú plochu aj farebne a tým dodávajú variabilným možnostiam pokládky ďalší rozmer. Vyberte si z atraktívnych odtieňov: granit, hnedo‑antracitová alebo príjemne vápencová jura alebo si ich skombinuje podľa seba.
VÝHODY:
vzor dlažby si zákazník môže vytvoriť sám, nie je predpripravený vo výrobe
farebne aj rozmerovo je veľmi dobre kombinovateľná s platňami Grande
dlažba je pojazdná so štandardným povrchom
dlažba hrúbky 8 cm je pojazdná aj pre automobily nad 3,5 t.
PRVKY:
40 × 30 x 8cm / 30 × 20 x 8cm
https://www.abw.sk/produkt/vario-xl
https://www.abw.sk/data/mailinglist/mails/...
http://hafismalacky.sk/

PLAZA MULTIFORMÁT XL

Dlažba Plaza multiformát XL dopĺňa radu Plaza najväčším formátom. Teraz sú možnosti kombinácií v tejto kolekcii ešte väčšie. Hodí sa najmä na väčšie plochy a vďaka väčším prvkom vynikne ešte viac krása miesenia farieb.
Nielen na námestiach, ale aj u vás doma dokáže betónová multiformátová dlažba Plaza urobiť vynikajúci dojem. Jej originálna farebnosť a jemne nepravidelné tvarovanie vynikajúco ladia s prírodnými prvkami. Teraz okrem platní na terasy a veľké plochy ponúkame niekoľko ďalších rozmerov, ktoré sú ideálne na vytváranie chodníkov a prístupových komunikácií v štýle Plaza. Náš tip na kombinovanie: Celý rad dlažieb Plaza sa skvele dopĺňa s dlažbou Cubicon Exklusive.
VÝHODY:
štandardný povrch
dlažba so zvlneným okrajom
pojazdná do 3,5 tony
ideálne na kombinovanie s veľkoformátovou dlažbou Plaza
melír viacerých farieb, tzv. multicolor.
FARBY: magma, mušľová, strieborno-antracitová
PRVKY:
60 × 30 cm , 45 × 40 cm , 40 × 15 cm , 30 × 20 cm,  Hrúbka 7cm
https://www.abw.sk/produkt/plaza-multiformat-xl
http://hafismalacky.sk/ 

KRÁĽOVSKÁ XL

Kráľovská dlažba je klasikou odvolávajúcou sa na rustikálne prvky. Hrubá a prirodzene nepravidelná špára jej dodáva aristokratický charakter. Vďaka variabilným formátom umožňuje bohaté možnosti pokládky.

Inšpirovali sme sa terakotovými podlahovými tvárnicami a vytvorili sme dlažbu s mäkko pôsobiacim povrchom, príjemá na dotyk a zároveň vysoko odolná.

Nový XL formát prináša krásu Kráľovskej dlažby, ktorá pôsobí monumentálne aj na veľkých priestoroch. Jej rustikálny vzhľad ju predurčuje pre využitie v exteriéroch reštaurácií alebo privátne záhradné plochy všade tam kde chcete priniesť atmosféru horúceho stredomoria. Vďaka veľkému formátu pôsobí teraz ešte viac monumentálne.
FAREBNÉ ODTIENE:
pieskovo-hnedá, žlto-červená,
karamelovo-antracitová, granit
PRVKY: 35 × 35 cm, 35 × 21 cm,
21 × 17,5 cm x 8cm
https://www.abw.sk/produkt/kralovska-xl
http://hafismalacky.sk/ 

PLAZA

PLAZA

Táto veľkoformátová betónová dlažba podčiarkuje krásu prirodzených farebných tónov svojim pravidelným tvarom obdĺžnika s jemne zvlnenými hranami. Dlažba PLAZA skrášli každú plochu – veľké námestia či terasu v krásnom zelenom zákutí záhrady. Skvele sa dopĺňa s dlažbou PLAZA multiformát a CUBICON Exclusive Lemovaním a členením veľkej plochy drobnými prvkami CUBICONU je vytvorená nádherná hra tvarov a farieb.

PLAZA
PLAZA

GRANDE

Veľkoformátová betónová dlažba GRANDE upúta svojou pestrou farebnosťou jednotlivých kusov. V ponuke sú aj neštandardné farebné odtiene: machová, jura, granit, ktoré majú premiéru v sortimente ABW.

GRANDE
GRANDE Veľkoformátová betónová dlažba GRANDE upúta svojou pestrou farebnosťou jednotlivých kusov

Platňa TERRA

Veľkoformátová Platňa TERRA má atraktívny, impozantne reliéfny povrch s jemným vzorovaním. Tri farebne a harmonicky sa dopĺňajúce odtiene multicolor prinášajú bohatú škálu jedinečne, umelecky namiešaných odtieňov.

Platňa TERRA
Platňa TERRA Veľkoformátová Platňa TERRA má atraktívny, impozantne reliéfny povrch s jemným vzorovaním