ABW - Austria Beton Werk


Dlažba na terasu

Dlažba na terasu zahŕňa betónové platne, ktoré majú väčšie formáty, menšie hrúbky 4,0cm až 5cm a sú nepojazdné. Terasová dlažba má špeciálny povrch ktorý vyzerá ako prírodné kamene: lámaný pieskovec, bridlica, travertín alebo povrch jemne zdrsnený.

EDEN GROB

Séria Naturline je doplnená aj o platne so štruktúrou dreva. Narodeninovou novinkou - betónovými platňami EDEN GROB určite potešíme všetkých, ktorí obľubujú vintage štýl. Štruktúra palubovky a nenápadný odtieň olivovej farby polahodia oku.

EDEN GROB Séria Naturline je doplnená aj o platne so štruktúrou dreva
EDEN GROB Novinkovými betónovými platňami EDEN GROB určite potešíme všetkých, ktorí obľubujú vintage štýl

ARDOSIA NUOVA

Svojím efektným povrchovým vzhľadom je výbornou alternatívou ku klasickým dlažbám menších rozmerov. Pôsobí luxusnejšie a pritom tak záhadne prirodzene, že dokáže v kombinácii so zeleňou vytvoriť príjemný kontrast.

ARDOSIA NUOVA Pôsobí luxusne a pritom tak záhadne prirodzene
ARDOSIA NUOVA V kombinácii so zeleňou vytvoriť príjemný kontrast

EDEN FEIN

Novinka dlažby v type dizajnu dreva svojou štruktúrou pripomína masívne parkety používané aj v interiéroch. Tak je to ten správny typ, ktorý vám umožní cítiť sa tak útulne, ako doma.


EDEN FEIN Dizajnu dreva svojou štruktúrou pripomína masívne parkety
EDEN FEIN EDEN FEIN umožní cítiť sa tak útulne, ako doma
EDEN FEIN

TRAVERTINO

Povýšte svoju terasu na luxusnú relaxačnú zónu. Exkluzívna dlažba Travertino so vzhľadom prírodného travertínu posunie vaše bývanie o úroveň vyššie. Pri jeho výrobe sme sa inšpirovali prírodou a využili sme naše najmodernejšie technológie. Štruktúra a celkový vzhľad tak verne odrážajú prírodný originál. Presvedčte sa o tom na vlastné oči priamo na vašej terase.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/travertino


MONTANA

Dovolili sme si pre Vás vyrobiť výrobok, ktorý Vám už pri prvom pohľade vnukne myšlienku, kam by ste ho vedeli použiť. Svojím jedinečným povrchom, ktorý dokonale pripomína povrch lámaného kameňa je určený hlavne na relaxačné plochy, námestia, k bazénom. Samozrejmosťou je viac rozmerov dlažby, ktoré umocňujú pocit kombinácie a realizácie. Nepravidelné hrany tejto dlažby dávajú ploche voľnosť a zaujímavosť. Použité odtiene vyžarujú romantickú atmosféru. Zrealizovaním terasy, altánku z platní MONTANA, si vytvoríte dokonalé miesto pre oddych a relax.
https://www.abw.sk/betonova-dlazba/montana 

ARDOSIA

Platne Ardosia vnášajú do priestoru dramatický akcent. Vzhľad štiepanej vrstvenej bridlice v prirodzene tmavých tónoch zároveň dokáže efektne zvýrazniť okolitú zeleň. Eleganciu materiálu môžete podporiť výberom jedného formátu platne.

V ponuke je nová, výraznejšia farba antracitová s leským povrchom.

https://www.abw.sk/betonova-dlazba/ardosia


IMPERIAL

Opäť sa potvrdilo, že v jednoduchosti je krása. Veľkoformátová betónová platňa v dizajne najnovších trendov dodá vášmu bývaniu nenútenú eleganciu. Zaujímavosťou je špeciálne zdrsnenie povrchu, ktoré pripomína opracovanie brúsnym papierom. Dlažbu vizuálne zmäkčuje a zároveň zvyšuje jej bezpečnosť za nepriaznivého počasia. Geometrickú presnosť a strohosť zjemňuje zaoblenie hrán. Vhodná voľba na terasy, do okolia bazénu, ale aj na vytváranie chodníkov z voľne uložených platní.
https://www.abw.sk/betonova-dlazba/imperial 

JUBILEUM platňa

NOVÉ ODTIENE!

Rozšírili sme ponuku platni JUBILEUM o atraktívne odtiene granit a karamelovo-antracitovú.

Za rozhodnutie použiť v okolí vášho bývania betónové platne JUBILEUM vás bude oslavovať celá rodina. Skvele vyniknú na terasách, pri bazénoch či na akejkoľvek inej oddychovej ploche. Hladký povrch vyzdvihuje klasické farebné odtiene a veľkorysý rozmer platní.https://www.abw.sk/betonova-dlazba/jubileum-platna