ABW - Austria Beton Werk

                                                                             NOVINKY


Betónová dlažba

 do exteriéru sa často označuje ako zámková dlažba. Tento názov vychádza z minulosti, keď sa vyrábalo len pár rozmerových obmien drobných betónových dlaždíc. V súčasnosti má betónová dlažba oveľa širšie vyhotovenie: multiformátová dlažba, veľkoformátová dlažba, dlažba na terasu, zatrávňovacie tvárnice. Samozrejmosťou je naša ponuka rôznych povrchových úprav: štandardná, hladká, melírovaná, otĺkaná, štokovaná a pieskovaná betónová dlažba. V tejto sekcii nájdete aj betónové obrubníky, ktoré ponúkame vo viacerých tvarových a rozmerových formátoch.

Boulevard X

Boulevard X Majestátna dlažba BOULEVARD X, ktorá na tvoj dvor prinesie atmosféru Francúzska☝❤


Boulevard X

Dlažobné platne na veľkých plochách naozaj vyniknú, kompaktný betónový povrch a jemne skosené hrany jednotlivých prvkov vytvárajú výraznú kresbu. Decentné farebné odtiene podporia monumentalitu priestoru. Veľkorysé riešenie pre veľké výzvy.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/boulevard-x#galeria

Softline 20

Softline 20 Najvyššia rada Softline vhodá na exponované plochy v modernom štýle vyzdvihujúcom čisté línieSoftline 20

Najvyššia rada Softline vhodá na exponované plochy v modernom štýle vyzdvihujúcom čisté, jednoduché línie. Rozširuje líniu Softline o väčší formát a tri decentné farebné odtiene.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/softline-20ARTLINE

Sami si vytvorte len váš jedinečný vzor. Jedinečný typ dlažby a zároveň možnosť množstva neopakovateľných kombinácií. Dve línie farebných odtieňov v škále decentnej grafitovo - striebornej a teplej karamelovo - béžovej.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/artline


ARTLINE Jedinečný typ dlažby a zároveň možnosť množstva neopakovateľných kombinácií❤

ZIEGELSTEIN

Predstavujeme vám novinku v našej ponuke "used look" dlažieb. Okrem príťažlivého, akoby roky používaného, vzhľadu je betónová dlažba Ziegelstein atraktívna aj možnosťami použitia. Múriky, lemovania, pergoly, príjazdové cesty, chodníky, schodíky - to všetko s ňou môžete skrášliť. Spôsob ukladania si vyberte podľa toho, čo sa vám páči viac, či klasická pokládka, alebo nápadité ukladanie na bočnú hranu.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/ziegelstein#galeria

ZIEGELSTEIN Múriky, lemovania, pergoly, príjazdové cesty, chodníky, schodíky - to všetko s ňou môžete skrášliť.


Chcete si v okolí domu vytvoriť príjemný priestor v jednotnom štýle? S Ziegelsteinom dokážete jednoducho zladiť všetky exteriérové plochy a vytvoriť tak nefalšovanú domácu atmosféru.


ZIEGELSTEIN
ZIEGELSTEIN

PLAZA multiformát XL

Dlažba Plaza multiformát XL dopĺňa radu Plaza najväčším formátom. Teraz sú možnosti kombinácií v tejto kolekcií ešte väčšie. Hodí sa najmä na väčšie plochy a vďaka väčším prvkom vynikne ešte viac krása mesenia farieb.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/plaza-multiformat-xl


PLAZA multiformát XL

TERRA multiformát

Atraktívny jedinečný reliéfny vzorovaním už aj vo verzii multiformát. Majestátne odtiene Onyx, Vulcano, Platina už môžete kombinovať aj s platňami Terra pre váš jedinečne kompaktný projekt.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/terra-multiformat#galeria


TERRA multiformát Atraktívny jedinečný reliéfny vzorovaním už aj vo verzií multiformát✔

GRANDE

Veľkoformátová betónová dlažba GRANDE upúta svojou pestrou farebnosťou jednotlivých kusov. V ponuke sú aj neštandardné farebné odtiene: machová, jura, granit, ktoré majú premiéru v sortimente ABW.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/grande


GRANDE GRANDE Veľkoformátová betónová dlažba GRANDE upúta svojou pestrou farebnosťou jednotlivých kusov
GRANDE

TOPLINE Multiformát

TOPLINE Multiformát Nový produkt je návrat k začiatkom s modernou tvárou súčasnosti s použitím multiformátovej skladby
TOPLINE Multiformát


TOPLINE Multiformát

Základné tvary dlažobných prvkov v sivých odtieňoch sú často žiadané k energeticky úsporným a moderným stavbám. Nový produkt je návrat k začiatkom s modernou tvárou súčasnosti s použitím multiformátovej skladby.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/topline-multiformat


TRAVERTINO

Povýšte svoju terasu na luxusnú relaxačnú zónu. Exkluzívna dlažba Travertino so vzhľadom prírodného travertínu posunie vaše bývanie o úroveň vyššie. Pri jeho výrobe sme sa inšpirovali prírodou a využili sme naše najmodernejšie technológie. Štruktúra a celkový vzhľad tak verne odrážajú prírodný originál. Presvedčte sa o tom na vlastné oči priamo na vašej terase.

http://www.abw.sk/betonova-dlazba/travertino


TRAVERTINO Povýšte svoju terasu na luxusnú relaxačnú zónu❤
TRAVERTINO
TRAVERTINO