OCEĽOVÝ PROGRAM - PERFORA


Najdôležitejšími aspektmi ktoré majú spĺňať brány, ploty , mreže je bezpečnosť, pohodlie a estetika. Tieto prvky dotvárajú charakter a konečný efekt nášho domova. Preto ku každej realizácii pristupujeme osobitne a snažíme sa zohľadniť všetky možnosti, charakter stavby a požiadavky klienta.

Brány, bránky a plotové výplne z ocelových profilov vyrábame na mieru s montážou na kľúč.✔

Nie sme predajcovia polotovarov (napr. samotných plechov, výplní, profilov a stĺpov).

ŤAHOKOV - RAL 9007/antracit

ŤAHOKOV - DIAMANT

ŤAHOKOV je elegantným prvkom moderného vzhľadu vášho bývania. Vyznačuje sa dokonalou líniou a kombinuje vzdušnosť s nepriehladnosťou brány. Svojím tvarom a konštrukciou spĺňa najnáročnejšie požiadavky. Je vzdušná a pritom zabezpečuje ochranu súkromia pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich.

ŤAHOKOV 5 , RAL 7073 sivá

ŤAHOKOV - KOSOŠTVORCOVÉ OTVORY

ŤAHOKOV s kosoštvorcovými okami je najčastejšie využívaným typom ťahokovu v rôznych odvetviach priemyslu, architektúre a v súkromnom sektore. Ponúka najväčší výber veľkostí ôk a najdostupnejšie skladové zásoby. Jeho jednoduchý klasický dizajn mriežky umožňuje mnohostranné využitie vďaka jej vzdušnosti, bezpečnosti a presvetleniu.
Tento typ je obľúbený aj pre svoju variabilitu (opačné otočenie oka) a výrobnú flexibilitu. Vďaka najväčším skúsenostiam s výrobou kosoštvorcových ôk, dokážeme pružne reagovať na vaše špecifické požiadavky.

PERFORA - DIEROVANÉ PLECHY

 PERFORA - Dierované plechy so štvorcovými otvormi sa svojou viacúčelovosťou radia k veľmi často používaným typom vo viacerých odvetviach priemyslu i architektúre. Ich vizuálna príťažlivosť ostáva aj pri delení plechu s radovo usporiadanými otvormi, pretože sa zachováva nedierovaný okraj.

PERFORA-ŠTVORČEK, RAL 9007 antracit
PERFORA-ŠTVORČEK. RAL8001 Ťavia hnedá