NEPRIEHĽADNÝ HLINÍK
LAMELA PLOCHÁ PLNÁ


LAMELA PLOCHÁ PLNÁ                                      v prevedení 120+20mm v 2-oj farebnom prevedení je dokonalé nepriehľadné prevedenie pre posuvné a krídlové brány v našej ponuke. Tvarová stálosť, kvalita prevedenia a úplná bezúdržbovosť.
Hliníkové ploty a brány predstavujú obrovskú variabilitu dizajnu ako v klasickom, tak aj modernom prevedení.

NEPRIEHľADNÝ HLINÍK

Hliník je praktický materiál, ktorý nekoroduje, jednotlivé prvky systému sú kombinované bez použitia nevzhľadných zvarov. To všetko robí z hliníkových plotov štýlové a nevyžaduje žiadnu údržbu niekoľko rokov. Vďaka tomu ušetríte čas a znížite náklady na impregnáciu a znížite používanie farieb a lakov škodlivých pre životné prostredie. Tento typ sa vyrába v troch rôznych šírkach lamiel a to 80mm, 100mm, 120mm, 150mm a 200mm. Lamely sú štandardne uložené vertikálne ale môžu byť montované aj horizontálne.

LAMELA PLOCHÁ PLNÁ
Brána posuvná po koľajnici / Lamela 100+20mm / Antracit RAL7016 + White aluminium RAL9006

LAMELA PLOCHÁ PLNÁ

Brána posuvná po koľajnici / Lamela 100+20mm /  v jednofarebnom prevedení Antracit RAL7016 

Hliník ponúka viac

Hliníkový plot nevidíme len ako ohraničenie pozemku. S našimi komponentmi z hliníkového plotového systému sa hliníkový plot stane skutočným vychytávkou na Vašom pozemku.

Bránka krídlová

Bránka krídlová v 2-oj farebnom prevedení  200mm Graualuminium RAL 9007 +  20mm Granitgrau RAL 7026 

Brána posuvná po koľajnici

LAMELA PLOCHÁ PLNÁ                                                Brána posuvná po koľajnici 200+20mm v 2-oj farebnom prevedení Graualuminium RAL 9007  +  Granitgrau RAL 7026 je dokonalé nepriehľadné prevedenie pre posuvné a krídlové brány v našej ponuke. Tvarová stálosť, kvalita prevedenia a úplná bezúdržbovosť.