HLINÍKOVÝ PROGRAM - LAMELA 

Predstavujeme Vám hliníkové brány, bránky a ploty s minimálnymi nárokmi na údržbu. Hliníkové ploty a brány sú odolné a trvanlivé. Brány a ploty majú hladký povrch a sú dostupné v rôznych farbách podľa vzorkovnice RAL. Užite si výhody, ktoré ponúkajú hliníkové ploty a nechajte sa inšpirovať možnosťami našej ponuky. Hliníkové ploty a hliníkové brány Vám vyrobíme vo viacerých prevedeniach. Každá brána a plot je vyrobená podľa požadovaných rozmerov zákazníka. Samozrejme nájdete v našom programe brány krídlové,posuvné a samonosné a tiež hliníkové vchodové bránky. Podobne náš sortiment ponúka balkóny a zábradlia z hliníka. Hliníkové ploty sú považované za obzvlášť robustné a sú neoddeliteľnou súčasťou dizajnu nehnuteľností. 

Brány, bránky a plotové výplne z hliníkových profilov vyrábame na mieru s montážou na kľúč.✔

Nie sme predajcovia polotovarov (napr. samotných plechov, výplní, profilov a stĺpov).

LAMELA PLOCHÁ

LAMELA PLOCHÁ je najdokonalejšie prevedenie pre posuvné a krídlové brány v našej ponuke. Tvarová stálosť, kvalita prevedenia a úplná bezúdržbovosť. Hliníkové ploty a brány predstavujú obrovskú variabilitu dizajnu ako v klasickom, tak aj modernom prevedení.Hliník je praktický materiál, ktorý nekoroduje, jednotlivé prvky systému sú kombinované bez použitia nevzhľadných zvarov. To všetko robí z hliníkových plotov štýlové a nevyžaduje žiadnu údržbu niekoľko rokov. Vďaka tomu ušetríte čas a znížite náklady na impregnáciu a znížite používanie farieb a lakov škodlivých pre životné prostredie. Tento typ sa vyrába v piatich rôznych šírkach lamiel a to 60mm, 80mm, 100mm, 120mm a 150mm. Lamely sú štandardne uložené vertikálne ale môžu byť montované aj horizontálne.

LAMELA PLOCHÁ
LAMELA PLOCHÁ V RÁDIUSE

Hliníkové ploty a brány predstavujú obrovskú variabilitu dizajnu ako v klasickom, tak aj modernom prevedení.

LAMELA PLOCHÁ HORIZONTÁL
LAMELA PLOCHÁ HORIZONTÁL
LAMELA PLOCHÁ VERTIKÁL
LAMELA PLOCHÁ VERTIKÁL

LAMELA Z

LAMELA Z je výplň žalúziového tvaru. Je elegantným prvkom moderného vzhľadu vášho bývania. Vyznačuje sa dokonalou líniou a kombinuje vzdušnosť s nepriehladnosťou brány. Svojím tvarom a konštrukciou spĺňa najnáročnejšie požiadavky. Je vzdušná a pritom zabezpečuje ochranu súkromia pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich.

Hliník je praktický materiál, ktorý nekoroduje, jednotlivé prvky systému sú kombinované bez použitia nevzhľadných zvarov. To všetko robí z hliníkových plotov štýlové a nevyžaduje žiadnu údržbu niekoľko rokov. Vďaka tomu ušetríte čas a znížite náklady na impregnáciu a znížite používanie farieb a lakov škodlivých pre životné prostredie.

LAMELA Z - RAL 9007/antracit
LAMELA Z - RAL 7032/sand

LAMELA OBLÁ

NOVINKA ✔ Vnímame hliníkový plot nielen ako ohraničenie pozemku. S našimi hliníkovými plotovými komponentmi sa hliníkový plot stáva skutočným vrcholom na Vašom pozemku. Uskladňujeme komplexnú škálu hliníkových profilov pre záhradné ploty, balkóny, zábradlia a brány.

LAMELA OBLÁ - RAL 9003/white
LAMELA OBLÁ - RAL 9003/white

S mnohými systémovými komponentmi môžete zostaviť plotové pole podľa Vášho vkusu.

LAMELA OBLÁ - RAL 900/antracit

LAMELA PLOCHÁ ŠIKMÁ

Hliníkové ploty na ochranu súkromia sú v súčasnosti obľúbené hlavne kvôli vysokej kvalite dizajnu v typických rodinných domoch.

  • VÝHODY HLINÍKOVÝCH BRÁN , BRÁNOK A PLOTOV

  • hliníkové brány Vám nikdy nezhrdzavejú 

  • žiadne ďalšie čistenie alebo nátery

  • povrchová úprava je vysokej kvality s RAL farbami

  • vybrať si môžete zo 180 farebných RAL odtieňov

  • trvalo pekný vzhľad

  • ľahká manipulácia

  • bezúdržbové materiály

LAMELA PLOCHÁ ŠIKMÁ

Náročný stavitelia domov čoraz častejšie vyhľadávajú hliníkový plot, ktorý dáva rodinným a bytovým domov jedinečný vzhľad. Či už je to budova moderného minimalistického štýlu, alebo mediteránsky rodinný dom, v našej ponuke nájdete ideálny plot! Brány mnohých variantov a škála RAL farieb so stovkami farebných tónov škálu možností ešte zvyšuje. Pamätajte si, že plot aj brána domu sú vizitkou domu, prvý dojem vášho domova, ktorá by mala v ideálnom prípade vyzdvihnúť krásu a atmosféru stavby. Stabilná konštrukcia a vysoko kvalitná povrchová úprava tvorí základ tej najvyššej kvality.