BETÓNOVÉ JEDNOSTRANNÉ OPLOTENIA

Vzor SKALA, TEHLIČKA, ŠTIEPANÁ BRIDLICA
Betónový plot ŠTIEPANÁ BRIDLICA

Praktické riešenie!

Zaručené súkromie, ticho a bezpečnosť.
Betónový plot vás ochráni pred ruchmi okolia a zvedavými pohľadmi ako žiadny iný plot. Päť centimetrov železobetónu spoľahlivo zachytí väčšinu hluku. To samozrejme nie sú všetky výhody betónového oplotenia. Betónový plot ku vám nepustí nepríjemný vietor ani susedovho agresívneho psa...


Štiepaná bridlica

Najobľúbenejší betónový plot v našej ponuke. Preto ho ako jediný ponúkame až v troch veľkostiach a to 200 x 25 x 4,5 cm, 200 x 50 x 4,5 cm aj ako oblúk s rozmerom 200 x 62 x 4,5 cm. Betónové oplotenie s týmto vzorom pôsobí veľmi moderne a útulne. A aby tento plot aj dlho vydržal a chránil váš pozemok za každého počasia, používame na jeho výrobu, len ten najlepší materiál.


Vzor ŠTIEPANÁ BRIDLICA S OBLÚKOM
Betónový plot TEHLIČKA


Kvalita na 1. mieste

Dobrá odolnosť a jednoduché opravy.
Naše betónové ploty sú vyrobené z kvalitných certifikovaných surovín. Dávame si záležať aby každá časť betónového oplotenia od nás bola dobre vyzretá a vytvrdnutá. Aby náš plot odolal aj tým najhorším klimatickým podmienkam - mráz, sneh, vietor, ľad, slnko...


Vzor TEHLIČKA


Montáž

K našim ponúkaným výrobkom poskytujeme aj montáž. Montáž realizujú montážne firmy, ktoré majú dlhoročnú prax s realizáciou betónového oplotenia. Presná cena za montáž sa stanoví na základe obhliadky technikom z montážnej firmy.


Betónový plot SKALA
Vzor SKALA
Vzor TEHLIČKA MULTIFORMÁT

Rýchla montáž


Betónové oplotenie je ideálne riešenie pre všetkých z vás, ktorý nemáte čas a veľakrát už ani chuť po náročnej stavbe domu, čakať na to kým budete mať plot. V priebehu dvoch dní vám bude stáť plot a vy sa môžete pokojne venovať záhradke a iným príjemnejším činnostiam. Vhodný je aj pre tých z vás, čo chcte vymeniť staré oplotenie domu. S betónovým plotom bude váš pozemok nechránený len naozaj krátku dobu.


                                 BETÓNOVÉ OBOJSTRANNÉ OPLOTENIA

Vzor VYRÁŽANÁ TEHLA , HLADKÝ PANEL Pri obojstrannom oplotení je zo zadnej strany panelu vzor VYRÁŽANÁ TEHLA.
Výškové varianty betónových oplotení

Doprava

Dodanie a vykládku u nás zakúpeného tovaru realizujeme prostredníctvom našich dopravných partnerov, ktorí disponujú autami rôznych nosností až do 24 ton. Cena za dopravu a vykládku tovaru hydraulickou rukou sa vypočítá individuálne, v závislosti od miesta dodania a počtu paliet.
Taktiež je možnosť odberu tovaru vlastnou dopravou zákazníka.

vyrobene-na-slovensku-logojpg

Slovenský certifikovaný výrobok

Všetky súčasti nášho betónového oplotenia sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, pôvodom zo Slovenska. Sú vyrobené zručnými slovenskými rukami s bohatými skúsenosťami v obore. Každý výrobok prechádza prísnou kontrolou. Vďaka tomu dostanete od nás pevné a odolné betónové ploty, ktoré vás prežijú.