ABW - Austria Beton Werk


Veľkoformátová dlažba

Pojazdná betónová dlažba väčších formátov tvorí kategóriu veľkoformátová dlažba. Jej prednosťou je, že je vhodná na vytvorenie terás aj príjazdu pre automobily - všetko v jednom štýle a rozmere.

PLAZA

PLAZA

Táto veľkoformátová betónová dlažba podčiarkuje krásu prirodzených farebných tónov svojim pravidelným tvarom obdĺžnika s jemne zvlnenými hranami. Dlažba PLAZA skrášli každú plochu – veľké námestia či terasu v krásnom zelenom zákutí záhrady. Skvele sa dopĺňa s dlažbou PLAZA multiformát a CUBICON Exclusive Lemovaním a členením veľkej plochy drobnými prvkami CUBICONU je vytvorená nádherná hra tvarov a farieb.

PLAZA
PLAZA

GRANDE

Veľkoformátová betónová dlažba GRANDE upúta svojou pestrou farebnosťou jednotlivých kusov. V ponuke sú aj neštandardné farebné odtiene: machová, jura, granit, ktoré majú premiéru v sortimente ABW.

GRANDE
GRANDE Veľkoformátová betónová dlažba GRANDE upúta svojou pestrou farebnosťou jednotlivých kusov

Platňa TERRA

Veľkoformátová Platňa TERRA má atraktívny, impozantne reliéfny povrch s jemným vzorovaním. Tri farebne a harmonicky sa dopĺňajúce odtiene multicolor prinášajú bohatú škálu jedinečne, umelecky namiešaných odtieňov.

Platňa TERRA
Platňa TERRA Veľkoformátová Platňa TERRA má atraktívny, impozantne reliéfny povrch s jemným vzorovaním