PROGRAM ALUMINIUM


Každý komponent hliníkového programu vyrábame na mieru podľa Vašich požiadaviek .✔


Predstavujeme Vám hliníkové brány, bránky a ploty s minimálnymi nárokmi na údržbu. Hliníkové ploty a brány sú odolné a trvanlivé,lakované práškovou farbou. Brány a ploty majú hladký povrch a sú dostupné v rôznych farbách podľa vzorkovnice RAL. Užite si výhody, ktoré ponúkajú hliníkové ploty a nechajte sa inšpirovať možnosťami našej ponuky. Hliníkové ploty a hliníkové brány Vám vyrobíme vo viacerých prevedeniach. Každá brána a plot je vyrobená podľa požadovaných rozmerov zákazníka. Samozrejme nájdete v našom programe brány krídlové,posuvné a samonosné a tiež hliníkové vchodové brány. Podobne náš sortiment ponúka balkóny a zábradlia z hliníka. Hliníkové ploty sú považované za obzvlášť robustné a sú neoddeliteľnou súčasťou dizajnu nehnuteľností. Na rozdiel od dreveného plotu už nikdy nemusíte namaľovať hliníkový plot.

Lamela plochá - Hlíníkový program
Lamela plochá - Hlíníkový program
Lamela plochá - Hlíníkový program
Štvorček v kobinácii s ťahokovom

Hliníkové ploty a brány predstavujú obrovskú variabilitu dizajnu ako v klasickom, tak aj modernom prevedení.

KREATIV


Hliník je praktický materiál, ktorý nekoroduje, jednotlivé prvky systému sú kombinované bez použitia nevzhľadných zvarov. To všetko robí z hliníkových plotov štýlové a nevyžaduje žiadnu údržbu niekoľko rokov. Vďaka tomu ušetríte čas a znížite náklady na impregnáciu a znížite používanie farieb a lakov škodlivých pre životné prostredie.

Štvorček v kobinácii s ťahokovom
  • VÝHODY HLINÍKOVÝCH BRÁN , BRÁNOK A PLOTOV

  • hliníkové brány Vám nikdy nezhrdzavejú 

  • žiadne ďalšie čistenie alebo nátery

  • povrchová úprava je vysokej kvality s práškovými farbami

  • vybrať si môžete zo 180 farebných RAL odtieňov

  • trvalo pekný vzhľad

  • ľahká manipulácia

  • bezúdržbové materiály

ALUMINIUM LAMELA

Náročný stavitelia domov čoraz častejšie vyhľadávajú hliníkový plot, ktorý dáva rodinným a bytovým domov jedinečný vzhľad.
Či už je to budova moderného minimalistického štýlu, alebo mediteránsky rodinný dom, v našej ponuke nájdete ideálny plot! Od plotu zdobeného geometrickými vložkami po "kované" brány mnohých variantov a škála RAL farieb so stovkami farebných tónov škálu možností ešte zvyšuje. Pamätajte si, že plot aj brána domu sú vizitkou domu, prvý dojem vášho domova, ktorá by mala v ideálnom prípade vyzdvihnúť krásu a atmosféru stavby. Stabilná zváraná konštrukcia a vysoko kvalitná povrchová úprava tvorí základ tej najvyššej kvality.

Štvorček v kobinácii s ťahokovom